Trasa Polska – Niemcy (Wyjazd z Polski - każdego dnia tygodnia)

Odjazd Miasto i miejsce
12:45 Jastrzębie Zdrój - Dworzec Autobusowy Arki Bożka
13:20 Żory - PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
13:50 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 st.1
14:15 Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
14:30 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
15:00 Racibórz PKS ul.Batorego
15:20 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
15:40 Koźle PKS
16:10 Krapkowice PKS ul.Opolska
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
 
Odjazd Miasto i miejsce
12:20 Bielsko-Biała - Dworzec Autobusowy PKS Ul.Warszawska (dolna płyta)
12:50 Pszczyna - parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
13:20 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
13:50 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
14:20 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
14:40 Chorzów Pl.Powstańców Śl.
15:00 Bytom C.H.Plejada ul.Jeziorańskiego
15:30 Zabrze Pl. Warszawski
15:55 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek międzynarodowy)
16:15 Toszek PKS ul.Tarnogórska
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
17:10 Opole PKS ul.1 Maja
18:40 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
20:00 Legnica PKS ul.Dworcowa
20:40 Bolesławiec PKS ul.Modłowa
21:30 Jędrzychowice / Luwigdsdorf Granica
3:20 Giessen Licher Strasse / Rivers Automeile
4:00 Bad Homburg Hauptbanhof
4:30 Frankfurt / Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
5:10 Darmstadt HBF / Westseite Zweifalltorweg
6:00 Mannheim ZOB / Heinrich von Stephan Straße
6:30 Heidelberg HBF (Vorplatz) Sudseite des Willy-Brandt-Platzes
7:20 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
8:00 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
9:10 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

Trasa Niemcy – Polska (Wyjazd z Niemiec - każdego dnia tygodnia)

Odjazd Miasto i miejsce
15:00 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
16:10 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
16:50 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
17:40 Heidelberg HBF (Vorplatz) Sudseite des Willy-Brandt-Platzes
18:10 Mannheim ZOB / Heinrich von Stephan Straße
19:00 Darmstadt HBF / Westseite Zweifalltorweg
19:40 Frankfurt / Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
20:05 Bad Homburg Hauptbanhof
20:45 Giessen Licher Strasse / Rivers Automeile
2:30 Jędrzychowice / Luwigdsdorf Granica
3:10 Bolesławiec PKS
3:50 Legnica PKS ul. Dworcowa
5:00 Wrocław - PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
6:10 Opole PKS ul.1 Maja
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
7.10 Krapkowice PKS ul. Opolska
7:40 Koźle PKS
8:00 Polska Cerekiew PKS ul. Raciborska
8:20 Racibórz ul.Batorego
8:50 Rydułtowy PKS ul. Traugutta
9:05 Wodzisław Śl. Dw.autob.ul.Targowa st.5
9:30 Rybnik PKS ul. Budowlanych 6 st.1
10:00 Żory - PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
10:35 Jastrzębie Zdrój - Dworzec Autobusowy Arki Bożka

 

 
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
7:05 Toszek PKS ul.Tarnogórska
7:25 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek miedzynarodowy)
7:50 Zabrze Pl. Warszawski
8:20 Bytom C.H.Plejada ul.Jeziorańskiego
8:40 Chorzów Pl.Powstańców Śl.
9:00 Katowice PKS ul. Piotra Skargi
9:30 Mikołów PKS ul. Bolesława Prusa
10:00 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
10:20 Pszczyna - parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
10:50 Bielsko-Biała - Dworzec Autobusowy PKS Ul.Warszawska (dolna płyta)

end faq