Uprzejmie informujemy iż z dniem 2019-03-01 uruchamiamy nową linię obejmującą nowe przystanki autobusowe. Zmianie ulegają nasze rozkłady jazdy oraz cenniki. Szczegółowy nowy rozkład jazdy i cennik w linkach do pobrania. Zmianie ulega również przystanek w Bytomiu.

Nowe przystanki linii STUTTGART i na nowej lini BONN:

Wyjazd z Polski
Miejsce wsiadania
Powrót do Polski
Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob, Niedz
Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob, Niedz
08.00
MEDYKA - Parking obok przejścia granicznego MEDYKA 405
14.15
08.20
PRZEMYŚL - DW.PKS ul. Czarneckiego
14.00
09.05
JAROSŁAW - Przyst. WAGABUNDA DW.PKP
13.20
09.20
PRZEWORSK -Dworzec PKS Pl. F.Chopina
12.45
09.35
ŁAŃCUT- Dw.Autobusowy ul. Kościuszki
12.30
10.20
RZESZÓW - Przyst.WAGABUNDA przy DW.PKP Pl.Dworcowy
12.15
10.50
ROPCZYCE - DW ul. Zielona
11.45
11.20
DĘBICA -Przyst.WAGABUNDA DW PKP/PKS Ul.Głowackiego
11.30
11.40
PILZNO -Parking przy barze "TAURUS"
11.15
12.15
TARNÓW - DW.PKS ul. Dworcowa
10.50
12.50
BRZESKO - Przys.Autob. ul. Ruchu Oporu
10.30
13.05
BOCHNIA - Dworzec PKP ul. Poniatowskiego
10.15
13.50
KRAKÓW - Dworzec MDA ul. Bosacka 18Górna płyta
9.30
14.30
CHRZANÓW - Dworzec PKS ul. Zielona
8.50
17.00
STRZELCE OPOLSKIE Motel Leśny
6.40
Wyjazd z Polski
Miejsce wsiadania
Powrót do Polski
Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob, Niedz
Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob, Niedz
1.00
BRAUNSCHWEIG ZOB/Berliner Platz
22.45
1.55
HANNOVER ZOB  Zentrale OMNIBUSBANHOF
21.50
3.15
BIELEFELD Bahnhof Brackwede
20.10
4.00
OSNABRUCK  FERNBUSHALTESTELLE
19.10
5.40
DORTMUND ZOB Steinstrasse 54
17.30
6.05
BOCHUM Wittener Strasse Unter der DB-Brucke am HBF
17.00
6.25
ESSEN HBF Sudseite Freiheit
16.40
6.40
DUISBURG Mercatorstrasse  74-94
16.10
7.40
DUSSELDORF - FERNBUSHALTESTELLE  Worringer strasse 140
15.30
8.10
LEVERKUSEN -Westseite des Busbanhof Wiesdorf
15.00
8.35
KOLN - KOLN BONN Fernbusbanhof /P-32/
14.30
9.00
BONN - VON-BEUYS-ALLE
14.00
6.55
MOERS Busbanhof - Essenbergerstrasse
16.20
8.00
VENLO Centraal Station
15.30
8.40
EINDHOVEN Parking  1 za dw.kolejowym ul. Dorgelolaan
14.30

 

Trasa Polska – Niemcy (Wyjazd z Polski - każdego dnia tygodnia)

Odjazd Miasto i miejsce
12:45 Jastrzębie Zdrój - Dworzec Autobusowy Arki Bożka
13:20 Żory - PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
13:50 Rybnik PKS ul.Budowlanych 6 st.1
14:15 Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy ul.Targowa st.5
14:30 Rydułtowy PKS ul.Traugutta
15:00 Racibórz PKS ul.Batorego
15:20 Polska Cerekiew PKS ul.Raciborska
15:40 Koźle PKS
16:10 Krapkowice PKS ul.Opolska
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
 
Odjazd Miasto i miejsce
12:20 Bielsko-Biała - Dworzec Autobusowy PKS Ul.Warszawska (dolna płyta)
12:50 Pszczyna - parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
13:20 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
13:50 Mikołów PKS ul.Bolesława Prusa
14:20 Katowice PKS ul.Piotra Skargi
14:40 Chorzów Pl.Powstańców Śl.
15:00 Bytom C.H.Plejada ul.Jeziorańskiego
15:30 Zabrze Pl. Warszawski
15:55 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek międzynarodowy)
16:15 Toszek PKS ul.Tarnogórska
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
16:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
17:10 Opole PKS ul.1 Maja
18:40 Wrocław PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
20:00 Legnica PKS ul.Dworcowa
20:40 Bolesławiec PKS ul.Modłowa
21:30 Jędrzychowice / Luwigdsdorf Granica
3:20 Giessen Licher Strasse / Rivers Automeile
4:00 Bad Homburg Hauptbanhof
4:30 Frankfurt / Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
5:10 Darmstadt HBF / Westseite Zweifalltorweg
6:00 Mannheim ZOB / Heinrich von Stephan Straße
6:30 Alten Eppelheimer Strasse
7:20 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
8:00 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
9:10 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)

Trasa Niemcy – Polska (Wyjazd z Niemiec - każdego dnia tygodnia)

Odjazd Miasto i miejsce
15:00 Stuttgart Airport Busterminal (SAB)
16:10 Pforzheim Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) Süd
16:50 Karlsruhe Hinterm Bahnhof, 76137 Karlsruhe
17:40 Alten Eppelheimer Strasse
18:10 Mannheim ZOB / Heinrich von Stephan Straße
19:00 Darmstadt HBF / Westseite Zweifalltorweg
19:40 Frankfurt / Main HBF Südseite, Haltestellenbereich E (Pforzheim Straße)
20:05 Bad Homburg Hauptbanhof
20:45 Giessen Licher Strasse / Rivers Automeile
2:30 Jędrzychowice / Luwigdsdorf Granica
3:10 Bolesławiec PKS
3:50 Legnica PKS ul. Dworcowa
5:00 Wrocław - PKS Dworzec Autobusowy ul.Sucha 1
6:10 Opole PKS ul.1 Maja
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
7.10 Krapkowice PKS ul. Opolska
7:40 Koźle PKS
8:00 Polska Cerekiew PKS ul. Raciborska
8:20 Racibórz ul.Batorego
8:50 Rydułtowy PKS ul. Traugutta
9:05 Wodzisław Śl. Dw.autob.ul.Targowa st.5
9:30 Rybnik PKS ul. Budowlanych 6 st.1
10:00 Żory - PKS ul.Męczenników Oświęcimskich
10:35 Jastrzębie Zdrój - Dworzec Autobusowy Arki Bożka

 

 
6:40 Strzelce Opolskie Motel Leśny
7:05 Toszek PKS ul.Tarnogórska
7:25 Gliwice ul.Pionierów 8 (przystanek miedzynarodowy)
7:50 Zabrze Pl. Warszawski
8:20 Bytom C.H.Plejada ul.Jeziorańskiego
8:40 Chorzów Pl.Powstańców Śl.
9:00 Katowice PKS ul. Piotra Skargi
9:30 Mikołów PKS ul. Bolesława Prusa
10:00 Tychy Dworzec Autobusowy ul.Dworcowa
10:20 Pszczyna - parking za Kauflandem ul.Broniewskiego
10:50 Bielsko-Biała - Dworzec Autobusowy PKS Ul.Warszawska (dolna płyta)

end faq